Wat betekent dit voor klanten van The People Group?
Doordat we de handen ineenslaan met Red Geographics, kunnen we onze klanten voorzien van een FME licentie. We bieden daarbij de ondersteuning die je van ons gewend bent en ook je contactpersoon blijft ongewijzigd. Ons FME team breidt zich steeds verder uit en bestaat momenteel uit meerdere FME experts. Daarnaast geven wij toegang tot de jarenlange FME-kennis die er binnen Red Geographics aanwezig is.
Meer weten over de mogelijkheden van FME? Neem vrijblijvend contact met ons op of schrijf je in voor het webinar. Onze partner Red Geographics organiseert een online kennismakingssessie voor iedereen die meer wil weten over de krachtige software FME. Je krijgt concrete praktijkvoorbeelden om je een beter beeld te geven van de mogelijkheden.
Over Red Geographics
Red Geographics is opgericht in 2004 en expert in geo-ict, cartography en reseller van o.a. FME en MAPublisher. Het is onze uitdaging om data te laten stromen, ongeacht het bronbestand of de afdeling. We kiezen voor persoonlijk contact, zijn goed bereikbaar en dankzij onze jarenlange ervaring kunnen we snel vragen beantwoorden en problemen oplossen. Met onze top 5 notering in de FME user community wereldwijd wordt de aanwezige kennis binnen Red Geographics onderstreept.
Meer weten?


Neem contact op met Bert Straver